Debati i FUNDIT Clinton-Trump, Hillary: Je kukull e Putinit! Por ja si i përgjigjet republikani (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 06:46 20-10-2016

U zhvillua në Las Vegas debati  i tretë dhe i fundit mes kandidatëve presidencialë, Hillary Clinton dhe Donald Trump.

Dy kandidatët nuk i dhanë duart njëri tjetrit ndërsa debati u përqëndrua  në çështjet e drejtësisë, ekonominë, emigracionin apo edhe politikën e jashtme.

 Clinton i tha Trump se ishte një kukull e Putin ndërsa ai u përgjigj: “Të paktën ai është më i zgjuar se ti”.

Sipas disa mediave , debati, edhe këtë herë është fituar nga Clinton.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Donte të përkujtonte gjyshin por i bashkëngjit fotot nudo statusit të saj (Foto +18)
Renzit i mbeten sytë te gruaja e Obamës, format e Michele bien dukshëm në sy (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.011409044265747
array(1) { ["section"]=> string(104) "debati-i-fundit-clinton-trump-hillary-je-kukull-e-putinit-por-ja-si-i-pergjigjet-republikani-video-56783" }