Debati i nxehtë mes Çipës dhe Sulos vijon edhe pas emisionit të Ilva Tares (Video pikante)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:24 05-04-2017 Debati i nxehtë mes Çipës dhe Sulos vijon edhe pas emisionit të Ilva Tares (Video pikante)

Situata e trazuar politike në vend duket se ka nxitur edhe debate të ashpra mes kolegëve gazetarë në panelet e emisioneve më të ndjekura në vend.

Kështu, debati mes Aleksandër Çipës dhe Arion Sulos është zhvendosur edhe pas kuintave. Në këtë video pikante ata duket teksa janë aq të përqëndruar në debatin mes tyre saqë nuk iu intereson se po filmohen.

Në emisionin “Tonight”, të gazetares Ilva Tare është diskutuar për zhvillimet e fundit politike të nxitura nga deklarata e kreut të LSI-së Ilir Meta, disa ditë më parë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095939636230469
array(1) { ["section"]=> string(94) "debati-i-nxehte-mes-cipes-dhe-sulos-vijon-edhe-pas-emisionit-te-ilva-tares-video-pikante-74234" }