Debatik Curri, sërish kontratë te Tirana, por me pagë më të ulët

Publikuar tek: sport, më 15:11 20-06-2015 Debatik Curri, sërish kontratë te Tirana, por me pagë më të ulët Mbrojtesi i Tiranes, Debatik Curri

Mbrojtësi kosovar i Bardhebluve të Tiranës Debatik Curri ka mbërritur dje në Tiranë, në tentative për të rinovuar kontratën me klubin e Tiranës. 

Në fakt mbrojtësi i Tiranës siç thonë burimet nga klubi ka pasur një kontratë të majme sezonin e kaluar. Kësaj radhe Shkëlqim Muça, i cili ka marrë frenat e Tiranës në dorë, do të jetë më i kujdesshëm në propozimin për merkaton dhe për sugjerimet për presidentin Halili.

Tashmë Debatik Curri gjendet në kryeqytet, për të ndarë mendjen për kontratën e re të sezonit të ardhshëm të klubit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03167986869812
array(1) { ["section"]=> string(68) "debatik-curri-serish-kontrate-te-tirana-por-me-page-me-te-ulet-14116" }