‘Dëbofshi qeverinë deri në qershor’, Rama ironizon protestën e kuksianëve: 50 figurantë të mbledhur qorrazi

Publikuar tek: aktualitet, më 12:40 31-10-2018 ‘Dëbofshi qeverinë deri në qershor’, Rama ironizon protestën e kuksianëve: 50 figurantë të mbledhur qorrazi

Kryeministri  Edi Rama ka reaguar lidhur me protestat e zhvilluara dje në Kukës kundër tij.

Rama ironizon faktin se e kanë dëbuar nga Kukësi 50 figurantë me tre kapsolla.

“Më paskan dëbuar nga Kukësi 50 figurantë me tre kapsolla, mbledhur qorrazi për një xhirim të Kinoshqupit. Të fala nga Shishtaveci dhe kështu me kapsolla ngjyrë Rilindje dëbofshi qeverinë deri në qershor, kur edhe qielli i Kukësit do të marrë atë ngjyrë, si krejt Shqipëria”, shkruan rama në postimin e tij.

Screenshot_10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091691017150879
array(1) { ["section"]=> string(110) "debofshi-qeverine-deri-ne-qershor-rama-ironizon-protesten-e-kuksianeve-50-figurante-te-mbledhur-qorrazi-139724" }