Dëbora bie si ortek nga çatia e xhamisë, zë poshtë dy persona (Video)

Publikuar tek: bota, më 14:20 05-01-2016 Dëbora bie si ortek nga çatia e xhamisë, zë poshtë dy persona (Video)

Sasi të mëdha dëbore janë shkëputur nga çatia e një xhamie duke goditur disa këmbësorë që qëndronin poshtë saj.

Ngjarja ka ndodhur në Turqi në qytetin Rize ndërsa është kapur nga kamerat e sigurisë. Dy persona mbetën të plagosur pasi u goditën nga sasia e madhe e borës. Në video duket momenti kur disa persona që ndodheshin aty pranë nxitojnë për të nxjerrë ata që u mbuluan nga dëbora.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vogëlushja 3 vjeçare rrëmbehet nga hajduti, shikoni momentet rrënqethëse kur polici e gjen dhe shpëton (VIDEO)
Obama propozon masa për kontrollin e armëve »
Article Logic
Execution time: 0.013328075408936
array(1) { ["section"]=> string(72) "debora-bie-si-ortek-nga-catia-e-xhamise-ze-poshte-dy-persona-video-29207" }