Dëbora zbardh edhe qytetin e Kavajës

Publikuar tek: aktualitet, më 23:02 05-01-2017 Dëbora zbardh edhe qytetin e Kavajës

Rreshjet e dëborës kanë nisur pak çaste më parë edhe në qytetin e Kavajës.

I gjithë vendi është përfshirë nga temperatura të ulëta e sipas parashikimit të meteorologëve moti pritet të përkeqësohet edhe më shumë gjatë ditës së nesërme.

Rreshje bore kanë rënë edhe në Durrës, Vlorë e Gjirokastër, ndërsa në qytetet në Veri të vendit, dëbora ka shkaktuar bllokimin rrugëve rurale. (Foto: S.R Facebook)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Emergjencat: Kjo është situata aktuale në qarqet e prekura nga moti i keq
Pse dhe kush e kërkon eleminimin e Ramush Haradinajt?! »
Article Logic
Execution time: 0.0098152160644531
array(1) { ["section"]=> string(42) "debora-zbardh-edhe-qytetin-e-kavajes-64697" }