Dedikimi i fanses për Kreshnik Spahiun: Më hoqën të drejtën në votoj idhullin tim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:22 28-05-2017 Dedikimi i fanses për Kreshnik Spahiun: Më hoqën të drejtën në votoj idhullin tim

Një fanse e Kreshnik Spahiut, e prekur nga largimi i kreut të Aelancës Kuqezi nga politika, pas mospërfshirjes në listat e Lulzim Bashës, i ka bërë atij në dedikim të pazakontë.

Vajza e  identifikuar si Emanuela i ka bërë Spahiut një protret teksa shkruan:

Një dhuratë e sapo dedikuar nga Ema 18 vjeçare:

"I dashur Z.Kreshnik, E përlotur dhe e shokuar nga lotēt tuaj në Zonë e Lirë po të dërgoj tē pikturuar profilin e idhullit tim. Me dhimbje që ëndrra ime u shua dhe si 18 vjeçare ma hoqēn të drejtën të votoj për Ju. Një ditē miti duhet tē rikthehet se shqiptarëve do ti mungojë një Kreshnik Kuqezi". Me trishtim nga Emanuela

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089490413665771
array(1) { ["section"]=> string(86) "dedikimi-i-fanses-per-kreshnik-spahiun-me-hoqen-te-drejten-ne-votoj-idhullin-tim-80298" }