Dedikimi i sinqertë i gazetares për të shoqin: Je gjysma ime më e mirë por ndonjëherë edhe më e keqe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:39 29-10-2016 Dedikimi i sinqertë i gazetares për të shoqin: Je gjysma ime më e mirë por ndonjëherë edhe më e keqe

Gazetarja e showbiz, Aulona Musta i bën një dedikim të ndjerë dhe të sinqertë bashkëshortit të saj.

Aulona ka ndarë para disa minutash këtë foto teksa e ka shoqëruar edhe me fjalët:

“Nuk do mund te kisha gjetur një më të "çmendur" qe ta kuptonte aq mirë "cmendurinë" time...Nuk do mund të kisha gjetur një më "me këmbët në tokë", qe të më kthente edhe mua me këmbë në toke sa herë që fluturoj pak më lart se sa duhet...Në të mirë dhe në të keqe, në "çmenduri" dhe "normalitet"...sepse ti je gjysma ime më e mire, por ndonjëherë edhe më e keqe”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 1.4337449073792
array(1) { ["section"]=> string(105) "dedikimi-i-sinqerte-i-gazetares-per-te-shoqin-je-gjysma-ime-me-e-mire-por-ndonjehere-edhe-me-e-keqe-57773" }