Dedikimi i veçantë i kryebashkiakut të PD për të bijën: Buzëqeshja dhe gëzimi i saj janë motivi im

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:08 22-01-2018 Dedikimi i veçantë i kryebashkiakut të PD për të bijën: Buzëqeshja dhe gëzimi i saj janë motivi im

Kryebashkiaku i PD për Kavajën, Isa Sakja ka uruar vajzën e tij në ditën e saj të lindjes përmes një dedikimi vërtet të veçantë.

Sakja thotë se Buzëqeshja dhe gëzimi i saj janë motivi i jetës së tij.

“Përshendetje nga buzëqeshja më e dlirë e gjithë botës për mua! Buzëqeshja dhe gëzimi i saj është motivi më imadh i jetës time. Sot kur gëzojme e festojmë se Arsa është një vit më e rritur, pata dëshiren ta ndaj gëzimin tim me ju. Faleminderit Zot që na ndihmon të rrisim femije të mbarë e të mirë! #Arsa8vjet #celebratingbirthday”, shkruan kryetari.

Edhe stafi ynë i uron plot vite jetë e shëndet vogëlushes!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010535955429077
array(1) { ["section"]=> string(104) "dedikimi-i-vecante-i-kryebashkiakut-te-pd-per-te-bijen-buzeqeshja-dhe-gezimi-i-saj-jane-motivi-im-107508" }