Dedikimi i veçantë i Lulzim Bashës për festën e mësuesve, uron bashkë me nënën e tij (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:07 07-03-2018 Dedikimi i veçantë i Lulzim Bashës për festën e mësuesve, uron bashkë me nënën e tij (FOTO)

Kryetari i Paartisë Demokratike Lulzim Basha ka uruar festën e mësuesve nëpërmjet një dedikimi të veçantë edhe për nënën e tij.

Në profilin e tij në Facebook, Basha ka publikuar një foto me nënën e tij, e cila ka qënë gjithashtu mësuese.

Kreu i PD-së, shihet teksa i dhuron lule, dhe krah fotos shkruan urimin për gjithë mësuesit e Shqipërisë.

“Bashkë me nënën time që shërbeu 30 vjet si arsimtare i uroj të gjithë mësueset dhe mësuesit anekënd Shqipërisë, Gëzuar 7 Marsin!”-shkruan Basha.

28577585_1807879832596523_2448085190602674316_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Voltana ADEMI kërkesë URGJENTE prefektit: Shpall GJENDJEN E JASHTËZAKONSHME, rrezikohet JETA E POPULLIT
Rama ndan medalje më 7-mars, përlotet mësuesja e Liceut: Më iku trishtimi... Rama: Keqardhje për gjininë time! »
Article Logic
Execution time: 0.011878967285156
array(1) { ["section"]=> string(95) "dedikimi-i-vecante-i-lulzim-bashes-per-festen-e-mesuesve-uron-bashke-me-nenen-e-tij-foto-112484" }