Defekt në rrjetin e energjisë elektrike, anulohen dhjetëra fluturimet në aeroportin e Manchesterit

Publikuar tek: bota, më 00:01 20-05-2019 Defekt në rrjetin e energjisë elektrike, anulohen dhjetëra fluturimet në aeroportin e Manchesterit

Në Aeroportin e Manchesterit janë anuluar dhjetëra fluturime për shkak të problemeve me furnizimin me karburant.

Gjithçka ka ndodhur si pasojë e një defekti në rrjetin e energjisë elektrike.

‘Për shkak të një çështjeje të energjisë sot pasdite, aktualisht ka një problem me furnizimin me karburant në aeroport. Inxhinierët janë në vend për të rregulluar problemin dhe ne jemi duke punuar me kompanitë ajrore për të minimizuar ndikimin’, tha një zëdhënës i Aeroportit të Manchesterit.

Ndërkohë aeroporti u kërkoi njerëzve të kontrollonin linjat e tyre ajrore për t’u siguruar dhe për marrë informacionet më të fundit. 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012992143630981
array(1) { ["section"]=> string(104) "defekt-ne-rrjetin-e-energjise-elektrike-anulohen-dhjetera-fluturimet-ne-aeroportin-e-manchesterit-164918" }