Degardon sherri në kuvend, socialisti nuk ndërpret fjalën, shtyn me brryl deputeten e PD (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 12:29 01-02-2018 Degardon sherri në kuvend, socialisti nuk ndërpret fjalën, shtyn me brryl deputeten e PD (FOTO)

Një situatë tensioni ka përfshirë seancën e sotme në kuvend, që prej momentit kur opozita e djathtë ka bllokuar foltoren që në momemtin kur Edmond Spahos iu ndërpre fjala dhe më pas u përjashtua nga Gramoz Ruçi.

Ndonëse seanca u ndërpre tre herë deri tani, pas rinisjes fjalën e ka marrë nga vendi deputeti i PS, Fadil Nasufi.

Në një moment gjatë fjalimit të tij, i afrohet deputetja e PD, Dhuarata Çupi dhe i ul mikrofonin, por Nasufi, ish-kryetari i bashkisë së Beratit nuk e ka lejuar dhe e ka shtyrë me brryl.

Newsbomb.al ju siguron momentin e këtij incidenti dhe më pas largimin e deputetes.

 nanan.jpg

nnnnnnnn.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020823955535889
array(1) { ["section"]=> string(98) "degardon-sherri-ne-kuvend-socialisti-nuk-nderpret-fjalen-shtyn-me-brryl-deputeten-e-pd-foto-108710" }