Degjeneron Françeska Jaçe, tymos hashash në mes të pushuesve dhe fëmijëve (FOTO EKSKLUZIVE)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:40 19-08-2019 Degjeneron Françeska Jaçe, tymos hashash në mes të pushuesve dhe fëmijëve (FOTO EKSKLUZIVE) Foto e siguruar nga newsbomb.al - Franceska Jace duke tymosur hashash ne Dhermi

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe është fotografuar në një nga resortet më të frekuentuara në jug të vendit, në Dhërmi, duke tymosur cigare me hashash, në prani të pushuesve të tjerë familjarë.

Fotot e mbërritura ekskluzivisht në redaksinë e newsbomb.al pasditen e sotme, tregojnë ish-banoren e BB në ‘qejf’ pas thithjes së cigares, ndërsa në shezlonët pranë saj ka pasur dhe fëmijë të vegjël. Pushuesit kanë shprehur pakënaqësinë e tyre ndaj veprimit të ish-banores së Big Brother, mirëpo e pashqetësuar ajo ka vazhduar të tymosë.

Posedimi dhe përdorimi i narkotikëve është një veprim i dënueshëm nga ligji i Republikës së Shqipërisë, neni 283 me nr 8733.

Screenshot_1.jpgScreenshot_4.jpgScreenshot_3.jpgScreenshot_2.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094139575958252
array(1) { ["section"]=> string(95) "degjeneron-franceska-jace-tymos-hashash-ne-mes-te-pushuesve-dhe-femijeve-foto-ekskluzive-175811" }