Dëgjoni ‘cover-in’ perfekt të ‘Hello’ nga Celine Dion (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:33 02-01-2016

Këngëtarja e njohur Celine Dion u ka bërë një surprizë të bukur fansave që merrnin pjesë në koncertin e natës së ndërrimit të viteve në Los Angeles.

Dion ka kënduar në versionin e saj këngën e Adele, ‘Hello’, ndërsa publiku ka shpërthyer në ovacione dhe duartrokitje.

Një performancë fantastike kjo e Celine Dion, ndonëse ka kënduar vetëm pak sekona nga kënga.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027439117431641
array(1) { ["section"]=> string(61) "degjoni-cover-in-perfekt-te-hello-nga-celine-dion-video-29010" }