Deklarata “bombë”, ambasadori Lu takon me urgjencë Berishën

Publikuar tek: politike, më 12:46 22-04-2016 Deklarata “bombë”, ambasadori Lu takon me urgjencë Berishën

Fill pas deklaratës “bombë” të ish kryeministrit Sali Berisha ditën e djeshme nga Kuvendi, ku bëri thirrje për armatosje civile, ambasadori amerikan Donald Lu e ka thirrur në takim.

Takimi ka nisur prej disa minutash dhe nuk dihet sa do të zgjasë por mendohet se në thelb të këtij takimi është pikërisht deklarata e Berishës që u pasqyrua edhe në mediat ndërkombëtare.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0098822116851807
array(1) { ["section"]=> string(62) "deklarata-bombe-ambasadori-lu-takon-me-urgjence-berishen-38355" }