Deklarata bombë e Artan Hoxhës: Autori i vrasjes së bankierit Artan Santos është nga Niklav

Publikuar tek: barometri, më 08:11 13-09-2018 Deklarata bombë e Artan Hoxhës: Autori i vrasjes së bankierit Artan Santos është nga Niklav

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Repolitix” është shprehur se vrasësit e bankierit Artan Santo në mes të Bllokut ishin nga Nikla.

 

“Një nga vrasjet që mund të jetë kryer nga grupi i Niklës është ajo e vrasjes në mes të bllokut të bankierit Artan Santo. Tanimë kemi shumë vrasje autorët e të cilëve ende nuk ajnë identifikuar. Kemi vrasjen e gjyqtarit Skerdilajd Konomi në mes të Vlorës”, ka thënë Hoxha, ndërsa ka komentuar dhe operacionin special të RENEA-s sot në Nikël duke thënë se është gjë e mirë që policia po lëviz.

Gjithashtu Hoxha ka treguar video dhe detaje nga rrëëmbimi i Elvis Troqes në Vlorë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032623052597046
array(1) { ["section"]=> string(97) "deklarata-bombe-e-artan-hoxhes-autori-i-vrasjes-se-bankierit-artan-santos-eshte-nga-niklav-134127" }