Deklarata e Arjan Çanit se do iki nga Shqipëria, zëdhënësja e Edi Ramës e ironizon keq

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:07 16-03-2017 Deklarata e Arjan Çanit se do iki nga Shqipëria, zëdhënësja e Edi Ramës e ironizon keq

Moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arjan Çani, bëri një deklaratë befasuese në një studio televizive kur tha se do largohet nga Shqipëria për shkak se gjërat në vend po shkojnë keq e më keq, me një trend jashtëzakonisht të frikshëm.

Megjithëse deklarata e Çanit habiti shumë njerëz, duket se drejtoresha e shtypit të kryeministrit Edi Rama, Armela Krasniqi, sheh anën “pozitive” të saj, shkruan Newsbomb.al. 

“Nuk e kuptova se pse dhe si e ka thënë “do iki nga ky vend”. Por kur e dëgjova vetja më foli “shyqyr që do kesh një kanal TV më shumë për të parë bashkë me fëmijët”. Si i thonë çdo e keqe e ka një të mirë”, shkruan Armela Krasniqi. /Newsbomb.al/

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089800357818604
array(1) { ["section"]=> string(91) "deklarata-e-arjan-canit-se-do-iki-nga-shqiperia-zedhenesja-e-edi-rames-e-ironizon-keq-72042" }