Deklarata e fortë e gazetares: 70% e ministrave shqiptarë paguajnë deri në 2 mijë euro për një herë seks (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:14 10-06-2020 Deklarata e fortë e gazetares: 70% e ministrave shqiptarë paguajnë deri në 2 mijë euro për një herë seks (VIDEO) Zhaklin Lekatari

Gazetarja Zhaklin Lekatari, e njohur për deklaratat e saj të drejtpërdrejta, ka “trazuar sërish ujërat” me atë që ka thënë në një studio televizive.

E ftuar te ‘Shqipëria Live’, Zhaklina tha se 70% e ministrave dhe deputetëve në vendin tonë, janë të gatshëm që të paguajnë nga 1500 deri në 2 mijë euro për një marrëdhënie.

“Mua më bindin statistikat dhe jo opinionet e një imami. Ky vend ka nevojë për statistika jo për mendimin tuaj dhe timin”, vazhdoi replikën e saj teksa kishte përballë një imam i cili tha se kjo nuk e redukton aspak dhunën.

“Në Luksemburg, luftrat për shtëpi publike, se kush do jetë pronari i shtëpisë publike, i bëjnë shqiptarët”, përmbylli Zhaklina.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098090171813965
array(1) { ["section"]=> string(115) "deklarata-e-forte-e-gazetares-70-e-ministrave-shqiptare-paguajne-deri-ne-2-mije-euro-per-nje-here-seks-video-209759" }