Deklarata e fortë e Nanos: Po s’u zgjidh brenda një jave, këta janë të përfshirë

Publikuar tek: barometri, më 08:00 28-09-2018 Deklarata e fortë e Nanos: Po s’u zgjidh brenda një jave, këta janë të përfshirë

“Po s’u zgjidh brenda një jave, këta janë të përfshirë”. Kështu ka deklaruar gazetari Mustafa Nano, lidhur me debatin nëse deputetët socialistë Taulant Balla dhe Rrahman Rraja kanë qenë të pranishëm kur pretendohet se u kërcënua oficeri i policisë Emiljano Nuhu.

Nano tha në emisionin “Opinion” se për ta vërtetuar një gjë të tillë është shumë e thjeshtë, “mjafton të kontrollohen kamerat në komisariat sa më parë”.

Gazetari Artan Hoxha ndërhyri duke thënë se “pamjet mund të fshihen, siç ndodhi me serverin e 21 Janarit”, por gazetari Armand Shkullaku, u shpreh se do të ishte një shenjë e rëndësishme, nëse rezulton se edhe pamjet e komisariatit janë fshirë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024446964263916
array(1) { ["section"]=> string(85) "deklarata-e-forte-e-nanos-po-s-u-zgjidh-brenda-nje-jave-keta-jane-te-perfshire-135868" }