Deklarata e fortë pas mesnate e Andi Lilës për Armand Dukën

Publikuar tek: sport, më 06:30 07-10-2016 Deklarata e fortë pas mesnate e Andi Lilës për Armand Dukën

Futbollisti i kombëtares shqiptare Andi Lila duket se ka një marrëdhënie vërtet të ngushtë më kreun e FSHF-së, Armand Duka.

Sot Duka feston ditën e tij të lindjes dhe Lila përmes një postimi pas mesnate nuk ka ngurruar t’i thotë se e do shumë dhe se është personi më i mirë që ka njohur ndonjëherë. “U bofsh 100 vjeç President. Njeriu më i mirë ndonjëherë. Ne të duam ty. Gëzuar ditëlindjen”, e uron ylli i kombëtares përmes kësaj fotoje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.094917774200439
array(1) { ["section"]=> string(65) "deklarata-e-forte-pas-mesnate-e-andi-liles-per-armand-duken-55348" }