Deklarata e PD, reagon Bashkia: Basha që drejtonte qytetin nga Holanda nuk pati guximin të marrë këto masa

Publikuar tek: politike, më 14:35 04-01-2016 Deklarata e PD, reagon Bashkia: Basha që drejtonte qytetin nga Holanda nuk pati guximin të marrë këto masa

Bashkia e Tiranës ka reaguar pas delkaratës së anëtarit të Këshillit Bashkiak të Tiranës, Fabian Topollaj, lidhur me rritjene  çmimit të biletës me 10 lekë dhe ndryshimet në paketën fiskale 2016.

Në reagimin e saj Bashkia e Tiranës thotë se këto janë masa q ëish-kryetari i saj, Lulzim Basha, nuk pati guximin t’i marrë. Sipas Bashkisë është miratuar mosrritja e çmimit të biletës por indeksimi që është një masë e detyrueshme me ligj.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0097150802612305
array(1) { ["section"]=> string(110) "deklarata-e-pd-reagon-bashkia-basha-qe-drejtonte-qytetin-nga-holanda-nuk-pati-guximin-te-marre-keto-masa-29121" }