Deklarata e sinqertë e Albërie Hadërgjonajt: Unë jam pjeshkë, nuk bëj punë shtëpie

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:11 27-08-2016 Deklarata e sinqertë e Albërie Hadërgjonajt: Unë jam pjeshkë, nuk bëj punë shtëpie

Albërie Hadërgjonaj ishte një nga të ftuarat e puntatës së dytë të emisionit “Thumb” dhe I është përgjigjur disa pyetjeve lidhur me jetën e saj private dhe për klipin e ri, “Sa her m’ke dasht”.

Duke marrë shkas se këngën e këndon me dhimbje dhe në klip duket mjaft moskokëçarëse , ajo fillimisht u pyet nëse është më mirë me “të” apo pa “të”.

“Sigurisht që më mirë pa të. Nuk kam pasur kurrë nevojë për të apo për askënd për të vazhduar jetën. Kam punuar vetë gjithë këto vite dhe i kam rritur fëmijët me mundin dhe lodhjen time e s’kam pasur kurrë nevojë për ndihmën e tij”, – përgjigjet këngëtarja.

Më pas, “Thumb” u mundua të zbulonte se sa amvisë e mirë është Albërija duke e pyetur nëse bën punë shtëpie. Ajo u përgjigj shumë shkurt dhe qartë: “Pjeshkat nuk bëjnë punë shtëpie”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0097010135650635
array(1) { ["section"]=> string(86) "deklarata-e-sinqerte-e-alberie-hadergjonajt-une-jam-pjeshke-nuk-bej-pune-shtepie-51050" }