Deklarata se rrezikon burgun, Monika Kryemadhi: E dini lidhjen e Ngjelën me Avdylajt?

Publikuar tek: aktualitet, më 22:57 24-06-2019 Deklarata se rrezikon burgun, Monika Kryemadhi: E dini lidhjen e Ngjelën me Avdylajt?

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘A show’ të Adi Krastës, është pyetur në lidhje me deklaratat e Ramës se ajo rrezikon burgun.

Sipas Kryemadhit, këtë e thotë kryeministri dhe Spartak Ngjela.

Më tej Kryemadhi u shpreh se duhet pyetur Spartak Ngjela se çfarë lidhje ka me Avdylajt.

Unë do thosha vetëm diçka. Çfarë lidhje ka Spartak Ngjela me Avdulajt? Kaq desha të them. Është ai akuzon dhe Edi Rama. E thonë këtë që do hyjmë në burg Rama dhe Ngjela, vetëm këta të dy e thonë, këta që kanë lidhje me krimin e organizuar”, deklaroi Kryemadhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.057580947875977
array(1) { ["section"]=> string(89) "deklarata-se-rrezikon-burgun-monika-kryemadhi-e-dini-lidhjen-e-ngjelen-me-avdylajt-169614" }