Deklarata skandaloze e pedagogut: Të arrestohet Basha që të ngrihet populli

Publikuar tek: aktualitet, më 19:05 17-06-2019 Deklarata skandaloze e pedagogut: Të arrestohet Basha që të ngrihet populli Enver Bytyci

Një deklaratë skandaloze vjen pak minuta pas protestës spontane të qytetarëve, që erdhi nga përgjimet e publikuara nga gazeta gjermane 'Bild' për vjedhjen e votave.

Në një postim në Facebook, pedagogu Enver Bytyci kërkon arrestimin e kryetarit të opozitës Lulzim Bashës që të ngrihet populli dhe të përmbysë qeverinë.

Sipas Bytycit, vendi duhet pastruar njëherë e mirë nga mashtrimi, perversiteti, ligësia, intriga, imoraliteti, droga, hajnia, krimi dhe bandat.

64314403_458926294930218_6696108070369492992_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047150135040283
array(1) { ["section"]=> string(81) "deklarata-skandaloze-e-pedagogut-te-arrestohet-basha-qe-te-ngrihet-populli-168599" }