Deklaratat e Metës, RAMA i përgjigjet PRERË me NJË FJALI TË VETME

Publikuar tek: politike, më 17:50 11-06-2019 Deklaratat e Metës, RAMA i përgjigjet PRERË me NJË FJALI TË VETME

Kryeministri Edi Rama ka reaguar me një fjali të vetme pas konferencës së gjatë të presidentit Ilir Meta për situatën politike në vend.

Në një reagim në rrjetet sociale Rama i përgjigjet prerë me një fjali të vetme.

“Zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor”, shkruan kryemnistri Edi Rama, duke shtuar në fund të fjalisë një fytyrë të buzëqeshur.

Meta deklaroi sot se zgjedhjet nuk do të mbahen, ndërsa i bëri thirrje palëve të ulen në tavolinën e dialogut për të gjetur një zgjidhje për krizën politike dhe caktimin e një date të re për zgjedhjet vendore.

sadfwegfw34g4g3w4g4gh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.062036037445068
array(1) { ["section"]=> string(71) "deklaratat-e-metes-rama-i-pergjigjet-prere-me-nje-fjali-te-vetme-167828" }