Deklaratat e Ramës për Tropojën, Sali Berisha e ndjek me vëmendje: Shikoni ç’ndodhi në mitingun e PS (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:57 06-06-2017
18957889_1363447737026560_5613539418561314816_n by newsbomb-al

Edi Rama ndodhet në këto momente në rrethin e Tropojës dhe po mban një takim elektoral me banorë të Bajram Currit.

Rama u kërkoi të pranishmëve që të votojnë vetëm Partinë Socialiste, ndërsa ish liderin demokrat, Sali Berishën ta mbajnë në zemër, ose ta ruajnë me një foto në shtëpi.

Takimin e tij duket se e ka ndjekur më vëmendje ish-kryeministri Sali Berisha përmes mediave.

Përmes një videojë dhe fotosh Berisha deklaron se mitingu ishte një dështim total dhe se personat që ishin të pranishëm erdhën me 5 autobusë.

“Rama deshtim total spektakolar ne Tropoje! Shkon me pese autobuze me militante nga Tirana, Hasi dhe Kukesi. Shihni videon dhe fotot e qytetareve dixhital”, shkruan Berisha.

 

 18920201_798363093657933_5016341444078658500_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087661743164062
array(1) { ["section"]=> string(110) "deklaratat-e-rames-per-tropojen-sali-berisha-e-ndjek-me-vemendje-shikoni-c-ndodhi-ne-mitingun-e-ps-video-81421" }