Deklaratat e Ramës, reagon Basha: Mashtruesi hapi thesin në Prishtinë, i jep mend Kosovës

Publikuar tek: politike, më 00:33 17-02-2018 Deklaratat e Ramës, reagon Basha: Mashtruesi hapi thesin në Prishtinë, i jep mend Kosovës

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama në gjatë një interviste në Kosovë.

Reagimi i Bashës vjen menjëherë pas përgjigjes të ashpër të kryeministrit Ramush Haradinaj, i cili i kërkoi Ramës “të merret me shpikjet e Shqipërisë”.

 Ja çfarë shkruan Basha:

Mashtruesi i Tiranës paska hapur thesin edhe në Prishtinë. Futi kriminelët në qeveri dhe parlament, e mbushi vendin me drogë, çoji 500 mijë shqiptarë në emigracion, vodhi zgjedhjet, dhe tani po i jep mend Kosovës. Turpi i shqiptarëve, ky gënjeshtar i droguar!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096960067749023
array(1) { ["section"]=> string(93) "deklaratat-e-rames-reagon-basha-mashtruesi-hapi-thesin-ne-prishtine-i-jep-mend-kosoves-110511" }