Deklaratë e orëve të vona, Basha- Ramës: Esëllohu, as si çoban në Surrel s’ke për të gjetur dele

Publikuar tek: politike, më 23:46 20-02-2016 Deklaratë e orëve të vona, Basha- Ramës: Esëllohu, as si çoban në Surrel s’ke për të gjetur dele

Kreu i PD Lulzim Basha përmes një deklarate për mediat, para pak minutash, i është përgjigjur kryeministrit Rama që tha sot nga Korça se ata që s’e votojnë vitin tjëtër “janë o dele o budallenj”.

“Bën mirë të esëllohesh”, i thotë Basha Ramës në deklaratë.

“Simptoma të renda çrregullimi vijne nga sallat e mbushura me forcë me duatrokitës që merren me autobuza dhe kërcënohen me vendin e punës. Përbuzes i njohur i qytetarëve të vet, sot i cekuilibruari tha se ai që nuk e voton më është ose dele ose budalla. Po cili është ai shqiptar që ka sot një arsye të vetme për të votuar Edi Ramën, pos rrethit të ngushtë të hajdutëve të tij. Bën mirë të esëllohesh e të kuptosh se qytetarët mezi po presin ditën e votës të lajnë duart me ty. As si çoban në Surrel nuk për të gjetur dele.​

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096189975738525
array(1) { ["section"]=> string(98) "deklarate-e-oreve-te-vona-basha-rames-esellohu-as-si-coban-ne-surrel-s-ke-per-te-gjetur-dele-33124" }