Deklaruan se u grabitën pas Lojrave Olimpike në Rio, kamerat nxjerrin bllof notarët amerikanë

Publikuar tek: sport, më 15:02 18-08-2016 Deklaruan se u grabitën pas Lojrave Olimpike në Rio, kamerat nxjerrin bllof notarët amerikanë

Notarët amerikanë të Lojrave Olimpike “Rio2016” janë detyruar të japin shpjegimelidhur me deklaratën e tyre se janë grabitur pasi kanë dalë nga rezidenca ku qëndronin gjatë Lojrave Olimpike.

Policia braziliane ka ndaluar notarët në aeroport dhe ka urdhëruar të qëndrojnë në Brazil derisa policia të sqaroj situatën.

Dyshimet kanë lindur kur kamerat e sigurisë në aeroport kanë filmuar gjithçka dhe ata janë shfaqur me sendet e tyre personale të cilat deklaruan si ua grabitën.

Menjëherë notarëve i është sekuestruar pasaporta me urdhër të gjykatës dhe janë marrë në pyetje.

Sportistët rrezikojnë të dënohen për mashtrim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Julian Deda “bashkohet” me lojtarët kosovarë, zbuloni si shprehet humoristi i njohur
Premier League rikthehet në ekranet shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.0094470977783203
array(1) { ["section"]=> string(98) "deklaruan-se-u-grabiten-pas-lojrave-olimpike-ne-rio-kamerat-nxjerrin-bllof-notaret-amerikane-50127" }