Dekriminalizimi, KQZ: 19 deputetë dhe 11 kryebashkiakë me probleme

Publikuar tek: barometri, më 08:00 20-02-2017 Dekriminalizimi, KQZ: 19 deputetë dhe 11 kryebashkiakë me probleme

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028244972229004
array(1) { ["section"]=> string(70) "dekriminalizimi-kqz-19-deputete-dhe-11-kryebashkiake-me-probleme-69279" }