Del audio e sulmeve terroriste në Danimarkë

Publikuar tek: bota, më 16:01 16-02-2015

Nga brendësia e lokalit ku mbahej një takim kulturor për debatin e përqëndruar mbi artin karikaturën dhe lirinë e fjalës,dëgjohen të shtënat me armë të cilat ndërprësin fjalën e një prej të pranishmëve.

Audio:

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012044906616211
array(1) { ["section"]=> string(48) "del-audio-e-sulmeve-terroriste-ne-danimarke-3529" }