Del audio e sulmeve terroriste në Danimarkë

Publikuar tek: bota, më 16:20 16-02-2015

Nga brendësia e lokalit ku mbahej një takim kulturor për debatin e përqëndruar mbi artin, karikaturën dhe lirinë e fjalës, dëgjohen të shtënat me armë të cilat ndërprësin fjalën e një prej të pranishmëve.

Audio:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012202024459839
array(1) { ["section"]=> string(48) "del-audio-e-sulmeve-terroriste-ne-danimarke-3540" }