Del foto e parë e të dyshuarit të sulmit terrorist në Londër, shkon në 4 numri i viktimave (Pamje të rënda)

Publikuar tek: bota, më 19:19 22-03-2017 Del foto e parë e të dyshuarit të sulmit terrorist në Londër, shkon në 4 numri i viktimave (Pamje të rënda)

Tre kalimtarë dhe një oficer policie konfirmohet të kenë humbur jetën nga sulmi i sotëm terrorist pranë Parlamentit në Londër.

Ndërsa mediat britanike kanë publikuar fotot e personit të dyshuar që përplasi dhjetëra njerëz me makinë e më pas sulmoi me thikë oficerin e policisë pranë godiëns së Parlamentit britanik.

Personi duket i shtrirë në barelë pasi është qëlluar nga policia. Ai duket pa bluzë dhe me mjekër, ndërsa disa media raportojnë se është me origjinë nga shtetet arabe.

etyert4t4tukik.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulm terrorist në Londër me 3 viktima dhe dhjetra të plagosur, Theresa May ishte vetëm 40 metra larg skenës së tmerrit
Në foto: Autori i sulmit terrorist në Londër »
Article Logic
Execution time: 0.010740041732788
array(1) { ["section"]=> string(110) "del-foto-e-pare-e-te-dyshuarit-te-sulmit-terrorist-ne-londer-shkon-ne-4-numri-i-viktimave-pamje-te-renda-72813" }