Del foto e parë e Veliajt pas shpalljes së kandidaturës, qëndron me të rinjtë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 22:48 16-04-2015 Del foto e parë e Veliajt pas shpalljes së kandidaturës, qëndron me të rinjtë

Kandidimi për Tiranën i shpallur nga selia e PS, e ka gjetur Erjon Veliajn mes të rinjve. Të rinjtë e forumit rinor kanë vrapuar për të postuar në rrjetet sociale foton me kandidatin socialist, duke e konsideruar atë si kryebashkiakun e ri të Tiranës. I qeshur, me kostum të zi dhe pa kollaro, ende pa përveshur mëngët, kandidati i PS pritet ta fokusojë garën e tij te të rinjtë e qytetit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099971294403076
array(1) { ["section"]=> string(81) "del-foto-e-pare-e-veliajt-pas-shpalljes-se-kandidatures-qendron-me-te-rinjte-8950" }