Del FOTO, ja kush është 37-vjeçari nga Elbasani që humbi jetën nga Covid-19, pa asnjë sëmundje

Publikuar tek: aktualitet, më 11:34 03-12-2020 Del FOTO, ja kush është 37-vjeçari nga Elbasani që humbi jetën nga Covid-19, pa asnjë sëmundje Elton Gegolli

Një 37-vjeçar pa asnjë sëmundje shoqëruese ka humbur jetën pas infektimit me koronavirus.

Gjatë 24 orëve të fundit ndërruan jetë dy persona në Elbasan, një 73-vjeçar dhe 37-vjeçari Elton Gegolli.

Sipas informacioneve për mediat, të dy personat që humbën betejën me koronavirusin, nuk kishin sëmundje bashkëshoqëruese.

Elton Gegolli kishte 10 ditë i shkruar në spital, por gjendja e tij u rëndua duke ndërruar jetë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Publikohet RAPORTI, Këshilli i Europës: Shqipëria të parandalojë korrupsionin e ministrave dhe këshilltarëve të tyre; Vettingu në Polici po largon të kualifikuarit (E PLOTË)
Kirurgjia e bypass-it koronar nga Dr. Artan Jahollari – Spitali Amerikan 3 »
Article Logic
Execution time: 0.010356903076172
array(1) { ["section"]=> string(99) "del-foto-ja-kush-eshte-37-vjecari-nga-elbasani-qe-humbi-jeten-nga-covid-19-pa-asnje-semundje-230017" }