Del fotoja e parë e autorit të sulmit terrorist në Las Vegas (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 15:55 02-10-2017 Del fotoja e parë e autorit të sulmit terrorist në Las Vegas (FOTO)

Është publikuar fotoja e parë e agresorit të sulmit të mbrëmshëm në Las Vegas, ku mbetën të paktën 50 të vdekur dhe 400 të të plagosur.

Stephen Paddock, 63-vjeç hapi zjarr nga kati i 32-të i një hoteli në drejtim të njerëzve që po ndiqnin një koncert të muzikës Country. Më pas agresori u qëllua për vdekje nga policia. 

Kjo është ngjarja më  rëndë e viteve të fundit në SHBA.

Stephen-C-Paddock.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulmi barbar në Los Angelos, reagon Ilir Meta
Katër fëmijë vdesin në flakët e apartamenteve në Francën lindore »
Article Logic
Execution time: 0.011384010314941
array(1) { ["section"]=> string(71) "del-fotoja-e-pare-e-autorit-te-sulmit-terrorist-ne-las-vegas-foto-94464" }