Del intervista e Xherdan Shaqirit me Ilda Bejlerin, mediat zvicerane i konsideruan “të dashur”

Publikuar tek: aktualitet, më 22:02 29-06-2015

U thashë shumë fjalë për Xherdan Shaqirin dhe Ilda Bejlerin, gazetaren simpatike të supersport, e cila ndaloi në Zvicër për të intervistuar yllin e kombëtares zvicerane me kombësi shqiptare.

Ndërkohë supersport e ka publikuar intervistën e Xherdan Shaqirit.

Ndërkohë jepen momente të jetës së tij dhe të ditës së tij. Mediat zvicerane folën për një lidhje mes tij dhe gazetares. Por ja çfarë është deklaruar në këtë intervistë. A është Ilda Bejleri gazetarja e tij e preferuar????

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si ta mbani shtëpinë të freskët pa kondicioner
Arben Frroku i tregoi të dashurës se çfarë të dëshmonte »
Article Logic
Execution time: 0.012934923171997
array(1) { ["section"]=> string(97) "del-intervista-e-xherdan-shaqirit-me-ilda-bejlerin-mediat-zvicerane-i-konsideruan-te-dashur-14936" }