Del me leje nga burgu i Drenovës, vetëvaret 26-vjeçari i dënuar

Publikuar tek: aktualitet, më 12:36 15-02-2017 Del me leje nga burgu i Drenovës, vetëvaret 26-vjeçari i dënuar

Vetëvaret një i dënuar që kishte dalë me leje nga IEVP në Drenovë. Sergei Cenolli, 26 vjeç është gjetur i vetëvarur në banese në fshatin Vashtmi.

Cenolli ishte i dënuar me gjashtë vjet burg për armëmbajtje dhe transportin e armëve dhe municioneve luftarake nga të cilat i kishin mbetur edhe dy vite dënim.

I dënuari kishte dalë me leje disa ditë më parë dhe do duhet te rikthehej sot në vendin e vuajtjes së dënimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tragjedi në Elbasan, humb jetën në shkollë 17-vjeçari (Policia sqaron çfarë ndodhi)
Qëndronin me dokumenta të parregullta në Belgjikë, Hollandë dhe Luksemburg, kthehen 52 shqiptarë »
Article Logic
Execution time: 0.010942935943604
array(1) { ["section"]=> string(68) "del-me-leje-nga-burgu-i-drenoves-vetevaret-26-vjecari-i-denuar-68782" }