Del nga rruga kamioni në Himarë, drejtuesi në gjendje të rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:34 07-09-2017 Del nga rruga kamioni në Himarë, drejtuesi në gjendje të rëndë

Një kamion ka dalë nga rruga mëngjesin e sotëm në fshatin Bolenë të Himarës dhe për pasojë ka mbetur i lënduar rëndë drejtuesi, Mojsi Gjikondaj.

Burimet bëjnë me dije se drejtuesi ka humbur kontrollin dhe për pasojë është zënë poshtë nga kamioni. Në vendgjarje ka mbërritur një helikopter për të transportuar të plagosurin, i cili ndodhet në gjëndje të rëndë, për të marrë ndihmën e parë mjekësore në spitalin e Vlorës ose të Tiranës.

Ndërkohë, që policia nga vendngjarja po heton për zbrdhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025806188583374
array(1) { ["section"]=> string(67) "del-nga-rruga-kamioni-ne-himare-drejtuesi-ne-gjendje-te-rende-91475" }