Del rezultati i autopsisë së gruas që u gjet e vrarë dy ditë më parë në Bërzhitë, detajet shokuese

Publikuar tek: aktualitet, më 12:53 08-03-2017 Del rezultati i autopsisë së gruas që u gjet e vrarë dy ditë më parë në Bërzhitë, detajet shokuese

Dalin rezultatet e autopsisë së 74-vjeçares Fatime Hida e cila u gjet e vdekur dhe lidhur këmbë e duar në Bërzhitë të Tiranës dy ditë më parë.

Sipas autopsisë zyrtare, Hida është mbytur me trikon e saj. Ekspertiza thotë se 74-vjeçares ia kanë mbuluar kokën dhe për pasojë ajo është asfiksuar. Ndërkaq, nuk ka ende asnjë shenjë nga autorët e vrasjes së Fatime Haisës e cila u gjet e pajetë nga fqinjët.

Hetimet vazhdojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes misterioze.

fat.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfimi i policit: Si e korruptoi Bare njeriun e Tur Dajës, luajti futboll me kokën e tij
Statusi i gjyqtarëve dhe prokurorëve, Kushtetuesja tërhiqet për vendim »
Article Logic
Execution time: 0.011985063552856
array(1) { ["section"]=> string(103) "del-rezultati-i-autopsise-se-gruas-qe-u-gjet-e-vrare-dy-dite-me-pare-ne-berzhite-detajet-shokuese-71187" }