Del traileri i parë i filmit të famshëm “Blade Runner”: 2049

Publikuar tek: bota, më 22:18 08-05-2017 Del traileri i parë i filmit të famshëm “Blade Runner”: 2049

Një prej filmave më ikonik të zhanrit fantashkencë “Blade Runner”, tashmë do ketë pjesën e dytë të tij.

Kanë kaluar plot 33 vjet prej filmit origjinal me regji të Ridley Scott dhe aktorët e famshëm Harrison Ford, Rutger Hauer, Sean Young dhe Edëard James Olmos e tashmë Blade Runner ‘rikthehet’ në vitin 2049.

Përkrah Harrison Ford luajnë aktorët e njohur, Jared Leto dhe Ryan Gosling. Për më shumë ndiqni trailerin:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Ndihem e vetmuar dhe kam frikë", letra emocionuese e 90 vjeçares për fqinjën e saj
Dy zyrtarët më të rëndësishëm në botë takohen me 10 maj në Washington »
Article Logic
Execution time: 0.0047709941864014
array(1) { ["section"]=> string(63) "del-traileri-i-pare-i-filmit-te-famshem-blade-runner-2049-77942" }