Del VIDEO e RE, ja si e kalonte kohën e lirë pronari i Wikileaks

Publikuar tek: bota, më 14:52 19-04-2019 Del VIDEO e RE, ja si e kalonte kohën e lirë pronari i Wikileaks

Julian Assange është një nga personazhet më të përfolur ditët e fundit pasi u arrestua në Britaninë e Madhe.

 

Pronari i Wikileaks, i cili është akuzuar për abuzimin e një vajze të mitur në Suedi dhe për korrupsion në Britani, është filmuar në ambasadën e Ekuadorit në Angli, atje ku kërkonte azil, duke ushtruar në boks.

Sipas videos së publikuar nga Daily Mail, 47-vjeçari Julian Assagne dukej teksa përpiqej të rrinte në formë.

Julian Assange qëndroi në ambasadën e Ekuadorit për 7 vite dhe me siguri që duhej të gjente një menyrë për t’u stërvitur dhe për t’u mbajtur në formë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011898994445801
array(1) { ["section"]=> string(70) "del-video-e-re-ja-si-e-kalonte-kohen-e-lire-pronari-i-wikileaks-161070" }