Del video: Galaxy S8 është tjesht fantastik

Publikuar tek: bota, më 21:45 24-03-2017 Del video: Galaxy S8 është tjesht fantastik

Një video e publikuar së fundmi në rrjetet sociale tregon smartfonin e shumëpritur Samsung Galaxy S8, teksa po testohet.

Telefoni duket i mrekullueshëm, me ekran më të madh dhe korniza më të holla, ndërsa përmirësimite janë jo vetëm në dizajnin e jashtëm por edhe te parametrat e telefonit që pritet të prezantohet një javë nga sot.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qëlloi me plumb në fytyrë 21 vjeçarin shqiptar në Milano, arrestohet autori
Breshëri plumbash në një metro në Francë, disa të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.011207103729248
array(1) { ["section"]=> string(48) "del-video-galaxy-s8-eshte-tjesht-fantastik-73045" }