Del VIDEO: Momenti kur Garda nxjerr me forcë nga Pallati i Kongreseve studentin që i ndërhyri Ramës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:19 20-02-2020 Del VIDEO: Momenti kur Garda nxjerr me forcë nga Pallati i Kongreseve studentin që i ndërhyri Ramës

Ky është momenti kur rojet e kryeministrit shoqërojnë jashtë ceremonisë së diplomimit të studentëve të mjekësisë një djalë që i ndërhyri Edi Ramës teksa po fliste.

“A e dini ju qe keni bo vetëm studentët e pasur të arsimohen?... Sa për ilaçe, e dimë të gjithë mirë se kush duhet t’i marë në këtë vend...”, dëgjohet të thotë studenti teksa gardistët e nxjerrin jashtë.

Ai iu përgjigj batutës së Ramës që tha: “Është një individ, që të filloni ushtrimin e profesionit sapo të hidhni kapelen tuaj, merreni dhe jepini recetën e duhur”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086719989776611
array(1) { ["section"]=> string(105) "del-video-momenti-kur-garda-nxjerr-me-force-nga-pallati-i-kongreseve-studentin-qe-i-nderhyri-rames-195905" }