Del VIDEO, shikoni në 120 sekonda transformimin e Alpeve shqiptare

Publikuar tek: aktualitet, më 07:43 30-05-2018 Del VIDEO, shikoni në 120 sekonda transformimin e Alpeve shqiptare

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e një video të transformimit të Alpeve shqiptare.

 Sipas Ramës, nga një zonë e izoluar tashmë është kthyer në një destinacion të jashtëzakonshëm turistik.

 Mesazhi i Ramës:

MIRËMËNGJES dhe me këtë përmbledhje në 120 sekonda të transformimit fantastik të Alpeve shqiptare, nga një zonë e harruar, e braktisur dhe e izoluar, në një destinacion të jashtëzakonshëm turistik gjithëvjetor, ju uroj një ditë të mbarë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022910833358765
array(1) { ["section"]=> string(72) "del-video-shikoni-ne-120-sekonda-transformimin-e-alpeve-shqiptare-122597" }