Del VIDEO, shikoni transformimin e vijës bregdetare të Jugut

Publikuar tek: aktualitet, më 07:55 06-06-2018 Del VIDEO, shikoni transformimin e vijës bregdetare të Jugut

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e tij një video se si është transformuar vija bregdetare e Jugut të vendit.

 ‘Mirëmëngjes, dhe me këtë kujtesë prej vetëm 120 sekondash të transformimit rrënjësor të hapësirave urbane përgjatë vijës së mrekullueshme bregdetare të Jugut të Shqipërisë, ju uroj një ditë të mbarë ”- shkruan Rama ne postimin e tij të parë për këtë ditë në Facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037937879562378
array(1) { ["section"]=> string(66) "del-video-shikoni-transformimin-e-vijes-bregdetare-te-jugut-123404" }