Del video: Si shpërtheu droni në qiell përpara presidentit Maduro

Publikuar tek: bota, më 23:59 05-08-2018 Del video: Si shpërtheu droni në qiell përpara presidentit Maduro

Presidenti i Venezuelës, Nicolas Maduro i shpëtoi sot një atentati me bombë gjatë paradës ushtarake.

Një dron u afrua në qiell dhe shpërtheu, duke plagosur disa ushtarë që ndodheshin poshtë.

Në internet kanë dalë pamjet që besohet se i përkasin momentit kur droni shpërthen në ajër.

Dyshohet se plani i “terroristëve” ishte ta afronin dronin pranë presidentit Maduro.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023189067840576
array(1) { ["section"]=> string(71) "del-video-si-shpertheu-droni-ne-qiell-perpara-presidentit-maduro-130257" }