Del VIDEO spektakolare e vjedhjes në Gjirin e Lalzit, hajdutët grabisin kasafortën, Range Roverin luksoz e supermarketin

Publikuar tek: aktualitet, më 23:15 23-07-2019 Del VIDEO spektakolare e vjedhjes në Gjirin e Lalzit, hajdutët grabisin kasafortën, Range Roverin luksoz e supermarketin Pamjet te shkeputura nga video e grabitjes

Pamjet e mësipërme janë shkëputur nga video e një kamere sigurie në Gjirin e Lalëzit ku mëngjesin e sotëm është grabitur një supermarket, një kasafortë me para dhe një Range Rover luksoz.

Sipas njoftimit të policisë, një grup prej katër personash kanë vjedhur fillimisht kasafortën e një marketi dhe më pas mjetin tip Range River.

'Në orët e para të mëngjesit, në Gjirin e Lalëzit, nga persona ende të paidentifikuar është vjedhur kasaforta e një marketi, në të cilën ndodhej një shumë parash ende e papërcaktuar,  dhe  në afërsi të këtij marketi dyshohet se autorët  kanë vjedhur dhe një automjet tip ‘Range Rover’ të parkuar aty', thuhet në njoftimin paraprak të policisë.

Më poshtë video e siguruar nga gazeta Tema:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069780349731445
array(1) { ["section"]=> string(125) "del-video-spektakolare-e-vjedhjes-ne-gjirin-e-lalzit-hajdutet-grabisin-kasaforten-range-roverin-luksoz-e-supermarketin-173145" }