Del VIDEO: Truprojat e Thaçit rrahin barbarisht qytetarin që thirri 'hajna', i sulen dhe gazetarit për ta goditur

Publikuar tek: rajon, më 19:32 03-06-2020 Del VIDEO: Truprojat e Thaçit rrahin barbarisht qytetarin që thirri 'hajna', i sulen dhe gazetarit për ta goditur

Ditën e sotme, gjatë konferencës për shtyp të Presidentit Thaçi, ka ndodhur një incident, që pas publikimit të kësaj videoje mund të konsiderohet një akt i turpshëm, një skandal.

Kur Thaçi po flsite, jashtë rrethimit të oborrit të Kuvendit të Kosovës, një aktivist, Veron Hasani, thirri me zë të lartë "o hajna". Kjo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, dhe truprojat e presidentit nuk e lanë me kaq.

Ata kapërcyen gardhin dhe e kanë neutralizuar menjëherë të riun. E kanë kapur me forcë sikur të ishin policië, dhe e kanë rrahur, tërhequr zvarrë e goditur me grushe. Për më tepër shihni videon:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098180770874023
array(1) { ["section"]=> string(116) "del-video-truprojat-e-thacit-rrahin-barbarisht-qytetarin-qe-thirri-hajna-i-sulen-dhe-gazetarit-per-ta-goditur-208952" }