Delegacioni shqiptar në Rumani gjatë marrjes së titullit Doctor Honoris Causa të Edi Ramës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 23:18 28-02-2015 Delegacioni shqiptar në Rumani gjatë marrjes së titullit Doctor Honoris Causa të Edi Ramës

Në foton e ditës është pikërisht momenti kur Rama nderohet me titullin Doctor Honoris Causa në Universitetin e Bukureshtit. Në fokus nuk është ai, por tre pjestarë të delegacionit të tij: Gramoz Ruci, Endri Fuga dhe Erjon Veliaj. Të tre duken shumë seriozë gjatë ceremonisë, por ajo që bën përshtypje është se Ruci edhe pse i menduar duket sikur nuk e ka shumë mendjen tek aktiviteti, Fuga është i fokusuar aty, ndërsa Veliaj edhe më i fokusuar, aq shumë sa me trupin pak më para se Ruci dhe Fuga po sheh më larg.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nishani dekoron Behgjet Pacollin
Yllka Mujo merr çmimin e Karrierës në Monte Carlo »
Article Logic
Execution time: 0.011987924575806
array(1) { ["section"]=> string(95) "delegacioni-shqiptar-ne-rumani-gjate-marrjes-se-titullit-doctor-honoris-causa-te-edi-rames-4673" }